Festival Hakkında

           Alışılagelmiş festivallere yeni bir soluk getirmeye ne dersiniz?

  Sizin de cevabınız evet ise;  Doğa ile yaratıcılığın, çiçeklerin büyüleyici renkleriyle de tasarımın harmanlandığı harika bir festival fikrimiz var!

 Şehrin dokusu tuvaliniz, doğanın en güzel renklerini barındıran çiçekler paletiniz, hayalleriniz ise fırçanız olacak!

Şehrin Çiçekleri FloralFest’te

Baharın taze çiçek kokusu şehrin dört bir yanını FloralFest’19 ile sarıyor! Günlük şehir karmaşasına, koşturmasına kısa bir mola veriyoruz ve kapılarını çiçeklerle açan, sizi çiçekten bir dünya ile buluşturan FloralFest 2019’un, 19-20-21 Nisan tarihleri arasında İstanbul Küçükçiftlik Park’tgerçekleşeceğinin müjdesini vermek istiyoruz!

Çiçek festivalinde her sene artan katılımcıları, çiçekli fikirleri, atölye çalışmaları, söyleşileri, çiçekli satış noktaları, yeni trend bahçe ve tasarım fikirleri ve daha fazlasıyla çiçek gibi üç gün! Sosyal medyada geniş yer bulan, trend topicleri çiçeklerle süsleyeceğiniz, çiçekli taçlarla saçlarınızın havasını değiştireceğiniz bu festivalde neler mi var? Ulusal ve uluslararası tasarımcılarla ve seçkin birçok markayla buluşma fırsatı, çiçekli atölyeler, şehri süsleyen çiçekli eserler, tadı damağınızda kalacak çiçekli tatlar, dekorasyon fikirleri, saksı önerileri, bakım bilgileri ve daha birçok başlık bu festivalde sizleri bekliyor. Gelin bu bahar beraber çiçeklenelim, Nisan 2019’da Floral Fest’te buluşalım.

 

 


Son Eklenen Bloglar

Mekan Dekorasyonunda
Çiçek Kullanımı

Gelin Buketlerinde
Son Trendler

Çiçek Tasarımı
Mimarları ile tanışın.

Çiçek Tasarımı
Mimarları ile tanışın.