Floralfest Wedding 2018 Hakkında

Alışılagelmiş festivallere yeni bir soluk getirmeye ne dersiniz?

Sizin de cevabınız: evet ise;

Hayatınızın belki de en heyecanlı günü için neler yapabileceğinize dair bir festival fikrimiz var!

Düğün konsepti içinde yeralan çiçeklerin büyüleyici renkleriyle tasarımlarının harmanlandığı harika bir festival...

FIoralFest Wedding '18
Çiçek gibi yeni başlangıçlara...

Kuşkusuz her gelin bir prenses gibi görünmek ister ama kendi peri masalının detaylarını kendisi yazmalı. değil mi?

Peri masalınızı planlarken sizin için işin içine uzmanları, tasarımcıları, çiçek trendlerini de eklemek istedik ve bu fikir ile size çiçekli fikirler, öneriler ve hatta karariarın verildiği bir festival planladık! FloraIFest bu sefer tamamen düğün konseptiyle, 9-10-11 Kasım 2018 tarihlerinde Izmir Arena'da gerçekleşiyor! Böyle güzel bir habere ne dersiniz?

Düğününüz için ulusal ve uluslararası yenilikleri bulabileceğiniz çiçek gibi bir festival. Mekan kararındanı organizasyon planlamasınaı gelinlik seçiminden gelin buketinin çiçek türlerine, doğru makyaj sırlarından, fotoğrafçı seçimine, nedime bilekliklerinden, müzik seçimine ve daha birçok detaya beraber karar verebileceğiz. İşin biraz da mutfağını görmek istiyorsanız o zaman sizi atölye çalışmalarıyla ve söyleşilerle buluşturalım.

Alanında uzman kişilerle ister kendi buketinizi kendiniz tasarlayın, isterseniz de makyajınızın nasıl olacağına karar verin... Dügün konusu sizin de bildiğiniz gibi geniş bir yelpazede birçok öğeyi içeriyor. Son moda önerilerle bu festival hem kapınızı hem de kalbinizi çalacak! Kasım 2018'de Izmir'de buluşmak üzere...


Son Eklenen Bloglar

Mekan Dekorasyonunda
Çiçek Kullanımı

Gelin Buketlerinde
Son Trendler

Çiçek Tasarımı
Mimarları ile tanışın.

Çiçek Tasarımı
Mimarları ile tanışın.