Festival Programı

Evlenecek çiftlere gelinlik,papyon,çiçek ve düğün aksesuarları eşliğinde fotoğraf çektirebilecekleri mis gibi bir ortam hazırlıyoruz. Plantsta Flower Design Çiçekleri ve Hello Bride Ürünleri eşliğinde Evet Dedim'in objektifi karşısında eğlenceli vakit geçirmek isteyen çiftler ,festivalde 3 gün boyunca tüm gün sürecek bu eğlenceli etölyeyi kaçırmasın.

Bu senenin modası kuru çiçklerle saçlarınızı süsleyecek bahar taçları yapacağız.

Aramo terapi yaplarının büyülü dünyasına yolculuk yaparken aynı zamanda saç uzatıcı maske yapıyoruz.

Gelinlerin evden çıkışta ya da düğünlerinde kullanabilecekleri çiçek tarak tokaları Floral Fest'te birlikte hazırlıyoruz. Fun Floral kurucuları ile gerçekleşecek workshop'a katılarak, düğününüze romantik bir dokunuş yapabilirsiniz.

Bir taraftan el yapımı çiçekler yaparken diğer taraftan makromeler tasarlayacağız ve el yapımı çiçekler ile makromeleri birleştirip harika duvar süsleri yapacağız.

Evinizin kapısını süsleyecek harika Kapı Süsleri yapacağız.

Erit ve dök tekniği ile şeffaf ve opak sabun bazları rengarenk çiçekler ile hayat bulacak; evde kullanacağın, sevdiklerinle paylaşacağın rengarenk mis kokulu sabunlar ortaya çıkacak.

Profesyonel eğitmen eşliğinde , çocuklarımızın taze çiçeklerin büyüsüyle eğlenirken öğreneceği harika bir workshop hazırladık.

Evlenecek çiftlere gelinlik,papyon,çiçek ve düğün aksesuarları eşliğinde fotoğraf çektirebilecekleri mis gibi bir ortam hazırlıyoruz. Plantsta Flower Design Çiçekleri ve Hello Bride Ürünleri eşliğinde Evet Dedim'in objektifi karşısında eğlenceli vakit geçirmek isteyen çiftler ,festivalde 3 gün boyunca tüm gün sürecek bu eğlenceli etölyeyi kaçırmasın.

Bahar günlerinin vazgeçilmezi bahar buketlerini bu defa küçük bir vazoya yerleştirmeye ne dersiniz? Farklı tür seçimi, yan yana hangi çiçek daha uyumlu olur, buketi biraz daha büyük hale getirmek için hangi türleri kullanmalıyım? gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir atölye çalışması!

Aramo terapi yaplarının büyülü dünyasına yolculuk yaparken aynı zamanda lekelerimizden kurtuluyoruz.

SİZ ÇOCUKLARINIZLA BERABER ÇİM ALANDA YOGA YAPARKEN BİZ MEYVELİ KAHVALTI BARDAKLARINIZI HAZIRLIYOR OLACAĞIZ

Düğününüze Maria'nın Çiçekleriyle Hazırlanın. Düğün temanız ve gelinliğinize uygun buket seçmenin püf noktalarını, Maria'nın Çiçekleri ve Hello Bride iş birliğinde gerçekleşecek workshop'ta öğrenebilirsiniz. Buketinize uygun yaka çiçekleri ve aç aksesuarları da hazırlayabileceksiniz.

Baharı rengarenk çiçeklerle hazırlanmış BE Çantasıyla karşılayacaksınız.

Frida Kahlo'dan ilham alarak ,romantizmin olmazsa olmazı kurutulmuş çiçeklerle sizi tanıştırıyoruz.Rengarenk çiçeklerle sarma tekniğiyle, basit metal taçlardan hazırlayacağınız bu şık aksesuarı asla bırakamayacaksınız, bizden söylemesi!

Çocuklarınız keyifle Pia Polya Yap Bozu ile keyifli vakitliler geçirirken , biz onlar için kuru meyveli ve cevizli bardaklar hazırlayacağız.

Saçlarınızın arasından göz kırpan, abartıdan uzak minik canlı çiçeklerle baharı simgeliyoruz.

Son zamanların trendi yenilebilir çiçkler ile kendi çikolatalarınız yapmak istermisiniz ?

Son zamanların trendi çiçekli aksesuarlara bir yenisini ekliyoruz. Buz dolabınızı yaptığınız çiçekli magnetlerle süsleyeceksiniz

Evlenecek çiftlere gelinlik,papyon,çiçek ve düğün aksesuarları eşliğinde fotoğraf çektirebilecekleri mis gibi bir ortam hazırlıyoruz. Plantsta Flower Design Çiçekleri ve Hello Bride Ürünleri eşliğinde Evet Dedim'in objektifi karşısında eğlenceli vakit geçirmek isteyen çiftler ,festivalde 3 gün boyunca tüm gün sürecek bu eğlenceli etölyeyi kaçırmasın.

Sıcak bir karşılamayı kim sevmez...Yılbaşı ve bayram günleri gibi özel zamanlarda evlerin kapısını süsleyen çelenklere yakından bakıyoruz.Farklı tasarımları inceleyip, kendiniz için en uygun olanı seçin.Eğitmenlerimiz eşliğinde çiçekleri ve aksesuarları kullanarak hazırlayacağınız Kapı çelengine baktıkça bizi hatırlayın.

Floral Camera ile hayallerinizi fotoğraflamaya ne dersiniz? Bahçede, evde, sanatsal dokunuşlarda olmazsa olmazımız çiçeklerin ruhunu fotoğraflarla ölümsüzleştirmek! Bu atölye çalışmasında masa sunumu için vazo içinde çiçekleri nasıl tasarlayacağımızı keşfederken, fotoğraflarını da nasıl çekebileceğinizin şifrelerini bulabileceksiniz. Merak etmeyin, bu şifreleri elimizden düşüremediğimiz akıllı telefonlarla gerçekleştirebiliriz. Tüm bu keşiflerin yanında sizlere daha güzel sofralar, eğlenceli vazolar, çiçeklerle şımaran buketler ve bol kahkahalı fotoğraflar diliyoruz.

Gelinlerin en yakın arkadaşlarına hediye edebileceği nedime bilekliklerini, Floral Fest'te Fun Floral ve Hello Bride iş birliğinde sizlerle birlikte hazırlıyoruz. Kalıcı ve dayanıklı nedime bileklikleriniz düğününüze eşlik etsin istiyorsanız, bu workshop'u kaçırmayın.

Bileklik ve saç tarağı atölyesi,.Saçlarınıza çiçekler düşsün, bileklerinize çiçekler sarılsın ister misiniz?Ünlü tasarımcı ile beraber çiçekli saç tarağı ve bileklik yapımını kaçırmamalısınız.

Aramo terapi yaplarının büyülü dünyasına yolculuk yaparken aynı zamanda selülitlerimizden kurtuluyoruz.

Hayatımızın her anını fotoğrafladığımız sosyal medya da işin püf noktaları nelerdir? Doğru bir sunum için nelere dikkat etmeliyiz? Fotoğrafta kullanılan malzeme seçiminde önemli olan nediR? gibi bir çok sorunun cevaplarını bulabileceğimiz bu söyleşide yemek fotoğrafçılığının, life style dokunuşlarla görsel bir şölene dönüşmesini keşfederken kombin seçimleri hakkında da bilgiler alabilirsiniz.

Doğal dokuları canlı çiçeklerle kullanan ünlü tasarımcılar canlı performans içinde bu iki vazgeçilmezi bir araya getiriyor. Üç boyutlu tasarımı için mevsim çiçeklerinin yanında doğal malzemelerle füzyon bir tasarımın yapım aşamalarını, detaylarını ve doğru tür seçimi gibi önemli başlıkların cevaplarını bulabilirsiniz.

Canlı Manken Üzerine Çiçek Aksesuarları Floral desenlerin gerçek anlamda canlanmasına şahit olmak ister misiniz? Tasarımlarıyla dikkat çeken tasarımcı bu sefer, FloralFest için çiçekli bir moda show'a imza atıyor. Canlı mankenler üzerinde çiçeklerden bir tasarıma şahit olmak için kaçırmamalısınız.

Gelin buket tasarımlarıyla ön plana çıkan tasarımcı canlı performans için bizlere yeni sezon gelin buket tasarımlarından örnekler sunuyor. Hangi gelinlik, hangi çiçeklerle daha güzel ve uyumlu olur, hangi mevsim hangi çiçekler kullanılmalıdır? Tüm bu soruların cevaplarına romantik, vintage, modern gibi kendi stilinize uygun buketlerle cevap bulabilirsiniz.

Yurt dışında çalışmalarına devam eden tasarımcı, FloralFest için özel füzyon buket tasarımlarını canlı performansda sergiliyor. Buketlerde klasik bir çiçek sunumu yerine farklı malzemelerle çiçeklerin buluşmasına şahit oluyoruz.

Tasarımlarında olmazsa olmaz doğanın izlerini sık sık gördüğümüz tasarımcı, performans içinde de yine mevsim çiçekleri ile doğal malzeme ve her dem yeşil bitkileri buluşturuyor. Tüm bu malzemeleri telleme gibi farklı tekniklerle bir araya getirirken tasarımı en doğal haliyle görebilirsiniz

Baharın renklerini çiçeklerle üzerimizde taşımak harika olmazmıydı. Kuru çiçekler ile kendinizi şımartacağınız aksesuarlar yapacağınız workshopumuza, yanınızda minik misafirlerlede katılabilirisiz. Onlar içinde ceviz kabukları ve kuru çiçeklerden mini workshop yapacağız.

Bizleri bir araya getiren ortak noktamız,ortak dilimiz doğanın mucizevi çiçeklerini ve bitkilerini baharın müjdecisi hıdırellez ile birleştirip tasarımımıza katacağız.

Her arajman kullanılan çiçek türüne ve vazonun içine yerleştirilmesine göre bir stile sahiptir. Dağınık formlar, serbest bir görünüm… Tüm bunlar birleştiği zaman bir bahçeden kesit alınmış gibi bir his uyandırır insanın içinde. Böyle tasarımları vazo içinde görmeyi hayal ediyorsanız, biraz rustik biraz da vintage bir stilden yana oyunuzu kullanmışsınız demektir. Bu detayları görebileceğiniz bir performans sizi bekliyor.

Tasarımcının daha önceden hazırlamış olduğu kalıplar içerisine özel doğal taş tozu ve taş boya karışımından oluşan dökümler ile sınırlarınızı renklendirebilirsiniz. Söz konusu dökümler; etkinliğe katılan katılımcıların kendi zevkleri doğrultusunda seçtiği model ve sınırsız renk seçenekleri ile gerçekleştirilecektir. Her katılımcı istediği formlarla seçim yapabilir ister bir geometrik saksı, ister bir vazo, kurukafa saksı ya da silindir bir vazo tasarımını tasarımcıyla beraber şekillendirebilirsiz.

Bahar günlerinin vazgeçilmezi laleler bu defa tasarımcının hünerli elleriyle buluşuyor. Ruhun gıdası müzik eşliğinde performans gerçekleştirecek olan tasarımcı, bahar dokulu tasarımıyla bizlerle beraber.

Çiçeklerin dili anlamına gelen Lisan-ı Ezhar markasının kurucusu ve tasarımcısı Deniz Kulaçoğlu, doğal formlar ve dokuları bir araya getirerek dağınık formlu doğal bir buket tasarımını canlı performans ile sergiliyor. Doğanın izlerini baharın renkleriyle buluşmasına tanık olabilirsiniz.

Çiçek bakımı ve püf noktaları hakkında merak edilen herşeyi öğreneceksiniz

Sınırları zorlayan bir buket tasarımıyla karşımıza çıkan tasarımcı, çiçeklerin yanında farklı malzemelerle tasarımı destekliyor. Alışagelmiş sunumların aksine modern çizgilerin füzyona dönüşmesine izliyoruz.

Ahırkapı Roman Orkestrası'nın özel Hıdırellez kutlamasıyla baharı tam anlamıyla çiçekler ve dileklerle karşılayacağız.

Son Eklenen Bloglar

Mekan Dekorasyonunda
Çiçek Kullanımı

Gelin Buketlerinde
Son Trendler

Çiçek Tasarımı
Mimarları ile tanışın.

Çiçek Tasarımı
Mimarları ile tanışın.