Festival Programı

Çiçekli dokunuşlarla arabanız için aksesuar yapmaya ne dersiniz? Arabanız da çiçek gibi olsun istiyorsanız, bu atölye çalışmasını kaçırmamalısınız.

Yaka çiçeği atölyesinde farklı çiçek türlerinin bir araya gelmesiyle yakanıza minik bir buket tasarlayabilirsiniz.

Çiçekli aksesuarlar, sizin de vazgeçilmezleriniz arasında yer alıyor mu?

Son yılların dekorasyon trendleri arasında yer alan makrome yapımına başlamak için artık güzel bir bahaneniz var. Makrome anahtarlık ile başlayan yolculukta daha sonra neler tasarlayabileceğinizi hayal edebilirsiniz.

Saçlarınıza biraz çiçek alır mısınız? Çiçekli aksesuarlar yapımında bu defa çiçekli tarak yapımını keşfedebilirsiniz.

Sonbahar tonlarında, yeni yıl konseptli bir masa aranjmanında hangi çiçekleri kullanmalısınız, çiçekleri nasıl seçmelisiniz? Hepsi ve daha fazlası bu atölye de sizleri bekliyor.

Düğün ve davetlerin tatlı atıştırmalıklarından cupcakeleri güvenilir eller ile nasıl süslemeniz gerektiğini öğrenmek ister misiniz?

Camdan bahçeler için hangi bitkileri kullanmalısınız, kendinize masa üstü bir bahçe tasarlamak için işin ipuçlarını öğrenebilirsiniz.

Doğum günlerinin olmazsa olmazı pastası için farklı bir süslemeyi keşfetmek ister misiniz? Kış çiçekleri ve makaron ile Naked Cake yapımı…

Davet masalarının en önemli detayı hiç kuşkusuz cam vazolar içinde çiçek düzenlemeleridir. Sezonun en moda çiçekleri ile masa aranjmanı nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, bu atölye çalışması tam sizlik!

Boş duvarları çiçekli aksesuarlarla yeniden yeşillendirmeye, çiçeklendirmeye ne dersiniz? Ufak dokunuşlar sizleri bambaşka hayallerle bu atölyede buluşturuyor.

Doğadan bir kesit… Vazo düzenlemesinde, doğal formlu çiçekleri yan yana tasarımda kullanırken, nelere dikkat etmeniz gerekiyor, ne gibi detayları unutmamalısınız? Hepsi ve daha fazlasını öğrenmek için bu atölyeyi kaçırmamalısınız.

Davet masası hazırlarken nelere dikkat etmeli, nasıl bir hazırlık yapmalı ve masanın en önemli detayı çiçekler nasıl olmalı?  Yemek davetleri için masa çiçeği tasarımına ait ipuçlarını bu atölye çalışmasında keşfedebilirsiniz.

Canlı ve kurutulmuş çiçeklerle farklı formlarda hazırlanabilen bir çiçek dövmesi.El üzerine uygulayacağımız bu çiçek dövmesini, dielediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir aksesuara dönüştüreceğiz.

Pasta süslemelerinin vazgeçilmez renkli detayları yenilebilir kağıt çiçekler… Bu atölye çalışmasında çiçekler dünyasının yenilebilir kağıt çiçeklerle buluşmasına şahit oluyorsunuz. 

Uzun ömürlü çiçekli bir taç için kuru çiçekler dünyasının kapısını aralayan bir atölye çalışması! Farklı renkler, farklı dokular ve hepsi de kuru çiçeklerden tasarlanan, saçlarınızı taçlandıran bir aksesuarda buluşuyor.

Yakanızda çiçekli bir detay olmasına ne dersiniz? Farklı çiçek türlerini bir araya getirerek aksesuarlarınızı da çiçeklendirebilirsiniz. İster yaka çiçeği isterseniz çiçekli bir broş ile sonbahar günlerinde kıyafetlerinizi de çiçeklendirebilirsiniz.

Kafanıza çiçekten başka bir şey takmak istemeyenler için kaçırılmaması gereken bir atölye çalışması sizi bekliyor! Kıyafetinizi tamamlamak için çiçekli bir şapka yapımına sizleri davet ediyoruz.

Canlı çiçeklerle tasarlanacak renkli bir taç belki de size ilham verecek, ne dersiniz? Düğün gününüze özel, çiçekli aksesuarların en popüleri ‘taç’ için kendinize ait bir tasarımla buluşmak için bu atölyede yerinizi ayırtın. 

Saçlarınıza biraz çiçek alır mısınız? Çiçekli aksesuarlar yapımında bu defa kuru çiçeklerden tarak yapımını keşfedebilirsiniz.

İçerisinde sentetik esans olmadan, koklaması,sürmesi sağlıklıparfüm yapmak mümkün.Kendinizi nasıl hissetmek istiyorsanız,daha mutlu mu, dişil enerjisi daha mı yüksek,daha sakin ve dengeli mi,gelin birlikte yapalım. 

Son moda küpeler… Biraz daha büyük biraz daha çiçekli… Tüm bu özellikler sizin için vazgeçilmez ise yeni sezon en moda küpelerini tasarlamaya hazır olun!

Saçlarınızla çiçekli bir buluşmaya ne dersiniz? Yeşil dokularla rengarenk çiçeklerden oluşan bir taç yapımının detaylarını, ipuçlarını öğrenmek istiyorsanız, bu atölye için yerinizi ayırın.

Çiçekli aksesuarların vazgeçilmezi çiçekli bileklik tasarlamaya ne dersiniz? Renk renk, farklı dokular, farklı türlere sahip çiçeklerin bir araya gelerek muhteşem uyumuna şahit olmak, yeni tasarımlara ortak olmak istiyorsanız, bileklerinizi çiçeklendirmeye hazır olun!

Çiçekler sadece vazo içinde mi olur diyorsunuz? Elbette hayal gücünüzü biraz daha zenginleştirmek, çiçekli dekoratif detayları farklı yorumlar katmak için duvar süsü atölyesine ne dersiniz? İşin içine biraz hayal biraz da çiçek kattık mı, tamamdır!

İster evinizde isterseniz özel davetlerde çiçekli dekoratif aksesuarlar olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Çiçekli mumluklar da bu listenin başında yer alıyor. Kullanacağınız çiçeklerin türlerine göre farklı tasarımlara imza atabilirsiniz.

Son zamanların trendi kurabiyeyi pasta keki yerine kullanarak yaparken faklı tatlar keşfetmeye hazır olun.

Kalıcı çiçeklerin saçlarınızla buluşmasına ne dersiniz? Renkli, çiçekli aksesuarlar ile düğün gününe özel detayları tamamlayabilirsiniz.

Yeni fikirler keşfedeceğiniz Floralfest de üç gün boyunca profesyonel fotoğrafçılar ile çekimlere ortak olabilirsiniz.

Yeni fikirler keşfedeceğiniz Floralfest de üç gün boyunca profesyonel fotoğrafçılar ile çekimlere ortak olabilirsiniz.

Yeni fikirler keşfedeceğiniz Floralfest de üç gün boyunca profesyonel fotoğrafçılar ile çekimlere ortak olabilirsiniz.

Yeni fikirler keşfedeceğiniz Floralfest de üç gün boyunca profesyonel fotoğrafçılar ile çekimlere ortak olabilirsiniz.

Çocuklaın çiçekli dünyayı keşfettikleri festival alanında onlara özel sihirbazlık gösterileri, yüz boyama atölyeleri ,eğlenceli yarışlar ve balonlu gösteriler de yine onları bekliyor.

Yeni fikirler keşfedeceğiniz Floralfest de üç gün boyunca profesyonel fotoğrafçılar ile çekimlere ortak olabilirsiniz.

Yeni fikirler keşfedeceğiniz Floralfest de üç gün boyunca profesyonel fotoğrafçılar ile çekimlere ortak olabilirsiniz.

Floral desenlerin gerçek anlamda canlanmasına şahit olmak ister misiniz? Tasarımlarıyla dikkat çeken tasarımcı bu sefer, FloralFest için çiçekli bir moda show'a imza atıyor. Canlı mankenler üzerinde  çiçeklerden bir tasarıma şahit olmak için kaçırmamalısınız. 

Son zamanaların trend pastası  naked cake; kutlamaların vazgeçilmezi olmaya başladı.. Lezzetli bir kek ve krema ile,canlı çiçekler kullanarak sizde harikalar yaratabilirsiniz.

Düğün fotoğrafları ve filmi hakkında teknik detaylar ile birlikte görsel olarak en iyi sonucu alabilmeniz için ipuçlarını bulabileceğiniz bir söyleşi! Ayrıca düğün akışına dair tecrübeleri örneklerle öğrenebilirsiniz. 

Mevsimin renklerini ve dokularını aynı buket içinde keşfetmeye ne dersiniz? Sonbahar buketinde mevsime dair şifreler sizleri bekliyor.

Farklı dokuların ve renklerin buluştuğu füzyon bir tasarım...Doğadan kesitlerin yer aldığı bu tasarımda sınırları konstrüksiyon üzerinde şekilleniyor.

Düğün planlamasına nereden başlamalısınız? Nasıl ilerlemelisiniz?Peki, tüm bu hazırlıkları yaparken, nasıl bir fotoğrafın içinde olmak istediğinizi biliyor musunuz? Planladığınız, tüm detaylarıyla birebir ilgilendiğiniz düğün gününüzü fotoğraflarla ölümsüzleştirmelisiniz.Bu söyleşide hepsi ve daha fazlası hakkında ipuçlarını öğrenmeye hazır olun!

Doğadan ilham alan buketler… Tasarımcının elinden sihir ile buluşuyor ve düğün gününüz için farklı bir bukete dönüşüyor. 

Düğün günü için aylar süren hazırlıklar, hayaller var hiç kuşkusuz. Peki bu özel günü unutulmaz kılmak için doğru fotoğrafçı ve ekibiyle buluşmanız gerektiğini biliyor musunuz? 

Düğün ve davetlerde farklı stillerde tak tasarımları son yıllarda dikkat çekiyor. Banu Dorken Erol’da çiçekli bir tak süslemesinde nelere dikkat etmeniz gerektiğini, stilinizi nasıl bulacağınızın şifrelerini veriyor.

Farklı teknikler ile hazırlanan farklı bir gelin buketinden yana oyunuzu kullanıyorsanız Oylum Erkuş’un hazırladığı tasarımı kaçırmamalısınız

Gelin buketlerine yenilikçi yaklaşımlara ilham olacak bu performans, Sun Floral School'un kurucusu Floral Artist Uğur Akıncı tarafından sizlere sunulacak.

Çiçeklerin bir dili olduğuna inanıyorsanız, Deniz Kulaçoğlu’nun hazırladığı gelin buketiyle duygularınızı anlatan buket ile buluşabilirsiniz.

Düğün pastasıyla çiçeklerin buluşmasına ne dersiniz? Lezzetli bir pastaya çiçeklerle farklı bir sihirli değnek değmesine Mine Keskin ve Tuğçe Küçükören ile buna şahit olacaksınız

Son Eklenen Bloglar

Mekan Dekorasyonunda
Çiçek Kullanımı

Gelin Buketlerinde
Son Trendler

Çiçek Tasarımı
Mimarları ile tanışın.

Çiçek Tasarımı
Mimarları ile tanışın.